Spotkanie z udziałem Radnych Rady Miejskiej

W dniu wczorajszym ,25.03.br., w sali sesyjnej Urzędu Miasta w Chorzowie odbyło się spotkanie z udziałem Radnych Rady Miejskiej, Prezydenta Chorzowa, Prezesa Centrum Przedsiębiorczości, zespołu architektów, Inżyniera Kontraktu dla zadania pn.:”Przebudowa Stadionu Piłkarskiego przy ulicy Cichej 6 w Chorzowie”, oraz Przewodniczącego Komisji Przetargowej dla wyłonienia Generalnego Wykonawcy powyższego zadania. Spotkanie miało na celu poinformowanie Radnych o postępach prac związanych z budową stadionu, aktualnie realizowanych procedurach a także działaniach podejmowanych w dalszej perspektywie czasowej.

Również w tej kategorii

18

Kwi
Aktualności

Radosnych Świąt Wielkiej Nocy

Z okazji nadchodzących Świąt Zmartwychwstania Pańskiego, wszelkiej pomyślności w życiu osobistym i zawodowym, Państwu i państwa bliskim życzy Zarząd oraz pracownicy Centrum Przedsiębiorczości Sp. z o.o.  

18

Kwi
Aktualności

Kolejne posiedzenie Rady Gospodarczej

W dniu 15 kwietnia odbyło się kolejne posiedzenie Rady Gospodarczej przy Prezydencie Miasta Chorzowa. Rada dyskutowała o szansach dla młodych ludzi na rozpoczęcie swojego biznesu w mieście. Chorzów- szansą dla młodych. W posiedzeniu uczestniczyli również przedstawiciele szkół wyższych[…]