Centrum Przedsiębiorczości oferuje szeroki zakres specjalistycznych szkoleń, zróżnicowanych pod względem tematyki i metodyki ich prowadzenia. Nasi eksperci mają doświadczenie zarówno
w szkoleniach, jak i praktyczne osiągnięcia w biznesie.
Dysponujemy szeroką ofertą szkoleń z zakresu kwalifikacji zawodowych, finansów, zarządzania, umiejętności menedżerskich, interpersonalnych i dla HR. Oferujemy również rozwiązania rozwojowe obejmujące analizę potrzeb, narzędzia diagnostyczne budujące świadomość menedżerską, pomoc
w zbudowaniu środowiska wspierającego rozwój w organizacji.
Wszystkie nasze szkolenia zostały stworzone na podstawie szczegółowej analizy Państwa potrzeb. Nasza oferta jest również stale dopasowywana do aktualnych zagadnień i stanu prawnego, których znajomość jest niezbędna w pracy zawodowej adresata szkolenia. W elastyczny sposób dostosowujemy programy i rozwiązania do potrzeb firm prywatnych, instytucji państwowych, organizacji pozarządowych, a także klientów indywidualnych.
Zapraszamy do zapoznania się z aktualnościami związanymi z działalnością naszej firmy, jak również informacjami o Centrum Przedsiębiorczości pojawiającymi się w socialmediach.
W zakresie organizowanych szkoleń prosimy o kontakt indywidualny, jesteśmy w stanie przygotować ofertę szkoleniową, która spełni Państwa oczekiwania.